Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA ON 4 PARIMA MEESKONNA HULGAS!

Sarnaselt möödunud hooajale on Rapla esindusmeeskond end taaskord võidelnud Eesti Meistrivõistluste poolfinaali. Tallinna Tehnikaülikooliga peetud veerandfinaali kulg oli mõneti ootamatu, kuid raplakate jaoks oli vaieldamatult tegemist suurepärase stsenaariumiga!

Võitluslikku mängu ja head kaitsetööd demonstreerinud TYCO Rapla pakkus oma poolehoidjatele ülevoolavaid ja unustamatuid emotsioone ning jättis TTÜ play-off-is võiduta. Rapla jõudis poolfinaali võitudega 3:0 just nagu tegid seda kaks suurt – BC Kalev/ Cramo ning Tartu Rock, kelle vastasteks olid vastavalt Tallinna Kalev ning Valga Maks & Moorits.

Seeria viimases lahingus, mis algas mõlemale meeskonnale rabedalt ning korvidevaeselt, hoidis Rapla enamus mänguajast initsiatiivi. Poolajaks oli Rapla edu täpselt 10 silma 32:22. Neljanda veerandi keskel viis Rait-Riivo laane oma tabamustega kodupubliku keemispunkti lähedale ning ühtlasi kasvatas ka edunumbrid 20 silmani 47:27. Kõik oli Rapla jaoks lihtsalt suurepärane!

TTÜ ei visanud aga „püssi“ veel põõsasse ning mängu lõpuminutitel läks atmosfäär eriti tuliseks. Veidi vähem kui 2 minutit enne lõppu jõudsid külalised tulemuseni 52:58 ning samuti jõuti 6 silma kaugusele ka viimasel minutil. Sellest aga Rapla hoo pidurdamiseks ei piisanud ning mänguaja täistiksumisel kerkisid tabloole numbrid 65:57 ja võidupidu Sadolin Spordihoones võis alata!

Taolises kohtumises tahaks esile tõsta kogu meeskonda, treenereid, toetajaid, kodupublikut, kel kõigil on oma roll selle imetlusväärse võiduseeria sepistamisel. Resultatiivseim mees väljakul oli aga taaskord Rait-Riivo Laane, kes tõi suurepärase kaugvisete tabavuse (6/5) juures 22 punkti. Andre Pärn lisas 14 ning lõpuminutite kangelane Martin Paasoja 10 silma.

Nüüd tuleb TYCO Rapla meeskonnal hakata valmistuma lahinguteks tiitlikaitsja BC Kalev/Cramoga. Poolfinaalseeria avakohtumine leiab aset 25. aprillil kell 19.00 Saku Suurhallis. Sadolin Spordihoonesse jõutakse taaskord 29. aprillil kell 19.00.