TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA LÕPETAS HOOAJA NELJANDA KOHAGA

Reedel, 19.aprillil, pidas AmEst Rapla naiskond Tallinna Ülikoolis Eesti Meistrivõistluste pronksiseeria teise kohtumise. Mäletatavasti andis Rapla koduväljakul visa lahingu, kuid pidi lõpuminutitel tunnistama pealinlaste paremust. Kindlasti lootis Rapla ka teises kohtumises samaväärset vastupanu osutada ning hea õnnestumise korral seeria kolmanda mänguni viia.

Mänguava minutid kulgesid hästi ning Rapla läks liidriks 6:0, kuid veerandaja lõpuks suutis kodunaiskond oma paremuse maksma panna ja juhtis 23:12. Rapla võitles lõpuni aga vastaste üleolekut lauavõitluses ja oluliselt teravamat mängu ei õnnestunud seekord pidurdada ning vastu tuli võtta 55:87 kaotus.

Positiivne oli see, et kõik 12 AmEst Rapla võistkonna mängijat said väärtusliku mängukogemuse võrra rikkamaks. Pronksmedalid kuulusid seega naiste korvpalli korüfee Kersti Sireli juhendatavale KK Tallinna Ülikoolile ning AmEst Rapla naiskonnale jäi tubli 4. koht.

Rapla resultatiivseim oli kohtumises Kerli Haas 22 punktiga, Eliise Pajumets lisas 11 silma ning Kaia Kosk 8 punkti ja 8 lauapalli. Tallinna Ülikooli parim oli Kertu Jallai 25 punkti ja 14 lauapalliga.

Nüüdseks ongi AmEst Rapla naiskond lõpetanud oma debüüthooaja meistriliigas. Alati saab paremini, kuid kindlasti jääb AmEst Rapla naiskond hooajaga rahule. Liituti ju meistriliigaga kogu Eesti naiste korvpallis läbimurdelisel hooajal, kus meistrivõistluste põhiturniiril tuli konkureerida ka tugevate lõunanaabrite esindustega.

Rapla Korvpallikool on uhke, et sügisel võeti otsustav samm ette ning täideti ainus puuduv lüli täiuslikus klubipüramiidis! Nüüd on "jalg ukse vahel"  ning pole muud kui järgmisel hooajal samm edasi teha.

TÄNAME KÕIKI TOETAJAID, POOLEHOIDJAID, MÄNGIJAID, TREENEREID JA TEISI ASJAOSALISI!