Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KK ON TAASKORD PARIMATE NOORTEKLUBIDE SEAS

RAPLA KK ON TAASKORD PARIMATE NOORTEKLUBIDE SEAS

Iga aasta koostab Eesti Korvpalliliit korvpalliklubide spordimeisterlikkuse tabelit. Klubisid hinnatakse väga erinevate aspektide alusel – punkte annavad Eesti noorte meistrivõistlustel osalemine (A ja B klassis nii poiste kui tüdrukute hulgas), täiskasvanute meistrivõistlustel osalevad mängijad, Eesti koondise kandidaatide ning Audentese Spordigümnaasiumi õpilaste arv ning Euroopa Noorte Korvpalliliigas (EYBL) osalevad võistkonnad.  

Aastast aastasse on tabelis esirinnas olnud ka Rapla Korvpallikool, möödunud aasta ei olnud erand ning 2012.a tulemuste põhjal ollakse kõrgel 3. positsioonil! Tabelis esimese koha hõivab üsna ülekaalukalt Audentese Spordiklubi  1980 punktiga, teisel kohal on T.Soku Korvpallikool 1425 punktiga ning kolmandal platseerubki Rapla KK 1315 punktiga. 

Neljandana ei jää palju maha Korvpalliklubi Pärnu (1005 punkti), kuid järgnevate klubide „skoorid“ on pea poole väiksemad kui Rapla oma. Kokku mahub Spordimeisterlikkuse tabelisse 21 korvpalliklubi. Eesti meeste suurklubide järelkasvud – Rafter SK (BC Kalev/Cramo), BC Rakvere Tarvas ja TÜ ASK  hõivavad positsioonid kuuendast kuni kaheksandani.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis