TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA VIIS TIITLIKAITSJA KAOTUSE ÄÄRELE

Eile, 25. aprillil, said alguse Eesti Meistrivõistluste poolfinaalmängud. Teadaolevalt läksid kõigepealt lahingusse TYCO Rapla ja tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo. Kohtumisest, mille kulg paberil vaadatuna peaks üsnagi selge olema, kujunes välja tõeline maiuspala kõigile korvpallisõpradele, eriti Rapla poolehoidjatele!

TYCO Rapla näitas võimsate ja pikkade kalevlaste vastu kiiduväärt kaitsemängu ning valitsev Eesti Meister hoiti poolajaks 27 silma peal. Samas oli ka Kalevi surve kaitses tugev ja Rapla saagiks jäi sama ajaga 22 punkti. Kolmandal veerandil kasvatas Cramo eduseisu maksimaalselt 13 punktini, kuid Rapla ei andnud alla, otsustav neljandik algas tulemuselt 40:47.

Fännide marulisel toetusel, mis oli selgelt valjem ja tulihingelisem kui kodumeeskonna poolehoidjate sektorist kuulda võis, hoidis Rapla end pildil. Eriti põnevaks läks sündmuste käik poolteist minutit enne kohtumise lõppu, kui Cramo lõpetas kaks järjestikust rünnakut pallikaotusega (kusjuures pallikaotusi tegi Cramo kohtumises 22, Rapla 13 vastu)  ning Rapla jõudis tulemuseni 57:61.

See ei olnud veel kõik,  25 sekundit enne lõpusireeni tabas Illimar Pilk kaugviske – 60:61. Saku Suurhallist oli saanud Rapla kodusaal! Rapla lõpetas Kalev/Cramo rünnaku veaga ning kuna Tyshawn Abbott vabavisetel ei eksinud, tuli Raplal 11 sekundiga tasamängida 3-punktiline vahe. Meeskond jõudis hea viskepositsiooni, kuid kahjuks vise ei tabanud ja kiiduväärt esituse järel pidi Rapla vastu võtma 60:63 kaotuse.

Rapla meeskonna resultatiivseim oli Illimar Pilk 13 punktiga, Rait-Riivo Laane lisas 10 silma. Kalev/Cramo liidrid skooritegemisel oli Tyshawn Abbott 17 punktiga, Frank Elegar lisas 15 punkti ja 21 lauapalli.

Vaatamata kaotusele, oli tegemist suurepärase kohtumisega, mis näitas TYCO Rapla meeskonna tõelist sisu ja fännide hingestatud poolehoidu! Parim uudis on see, et seeria jätkub esmaspäeval, 29.aprillil, Sadolin Spordihoones. Kohtumine algab kell 19:00, kuid kohale tasub kindlasti tulla aegsasti, sest saali on oodata rohkem inimesi kui kunagi varem!

Tulge kohale koos perede, sõprade ja tuttavatega! Te ju ometi ei taha jääda ilma elamustest, kui peaks juhtuma see, mida me kõva häälega välja ei ütle, kuid millesse usume!!