TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
"B" NEIUD VIIENDAD, POISID SAMMUVAD FINAL FOUR-i POOLE

Maikuu saabumisega jõuavad üksteise järel lõpule Eesti Noorte Meistrivõistluste play-off mängud.Eelmisel nädalal, 1.mail, lõpetasid B-klassi tütarlapsed (sündinud aastal 1997-98) oma etteaste.

Rapla neiud olid põhiturniiri lõpetanud 4. kohaga, kuid võrdset mängu näidati kõigi esikolmiku võistkondade vastu. Seega õigustatult oodati sellelt vanuseklassilt medalit. Tuleb tõdeda, et ka kõige kirkam medal, ei olnud liiga „helesinine“ unistus.

Kahjuks lõppes aga Rapla KK/Junkersi  teekond oodatust varem – veerandfinaalis. Kahe võiduni peetavas veerandfinaalis jäädi esmalt BC Kalev/ Cramole alla kindlalt 42:72, seejärel saadi kodus napimaist napim 39:38 võit ning järgnes kolmas otsustav lahing. Tasavägisest heitlusest pidi aga kaotajana väljuma kodusaalis mänginud Rapla (tulemus 60:62).  Kusjuures möödunud nädalavahetusel toimunud Final Fouril võttiski BC Kalev/Cramo esindus hõbemedalid.

Vaatamata hinges kripeldavale kaotusele olid Rapla tüdrukud hooaja vältel väga tublid ning võrdlemisi noore ja lühikese koosseisuga tehti peavalu kõigile vastastele! Rapla KK/ Junkers mängis koosseisus: Laura Marleen Reissar, Hanna Maria Uusmees, Emily Aalde, Keiri Nõlvak, Lisandra Täpsi, Laura Tamm, Alexandra Lehtmets, Berit Reinu, Tiina Traumann, Sigdi Mägi, treenerid Tiiu ja Kaia Kosk.

B-klassi poisid pidasid oma esimese veerandfinaali möödunud reedel, 3. mail. Kodusaalis alistati Erkmaa KK esindus kindlalt 82:52. Kuna poiste veerandfinaalid toimuvad süsteemiga „kahest mängust parem“, siis korduskohtumiseks on United Loggers Rapla esindusel nüüd 30 punktiline edumaa. Teine mäng, mis paneb lõplikult paika poolfinaali pääsu toimub 16.05. Tartus.