TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
MINI POISID ESIMESENA MEDALIST ILMA

Aprillikuu viimasel nädalavahetuse selgusid koos A-klassi ehk kõige vanemate võistkondadega ka minikorvpalli Eesti Meistrivõistluste medaliomanikud.

Kaheksa parema meeskonna hulka, veerandfinaalidesse, jõudis ka Rapla KK esindus. Final Four´i pääsu eest võideldi pärnakate KK Paulusega. Mäng oli üsna ühepoolne ning 63:24 sammusid poolfinaali Rapla poisid.

BC Tarvas/Rakvere SK vastu raplakad enam sama head mängu ei suutnud näidata ning pidid ise tunnistama vastaste kindlat paremust 47:63. Seega oli Raplal järgmisel päeval võimalus heidelda Audentes SK-ga pronksmedalite eest.

Kuigi Rapla ja Audentese näol oli tegemist võrdväärsete vastastega, ei õnnestunud Rapla poiste mäng nii nagu ta pidanuks. Juba esimesel poolajal jäädi 19-punktilisse kaotuseisu ja enam mängu päästa ei õnnestunud. Raskusi tekkis endise tipp-korvpalluri Rauno Pehka poja Ran-Andre, kes kogus lõpuks 30 silma,  pidurdamisega. Rapla KK parimaks mängijaks tunnistati Deran-Eric Aalde.

Tubli neljanda koha saanud võistkond mängis koosseisus:  Deran-Eric Aalde, Jan-Märten Ratas, Johan-Marcus Tamberg, Mike-Cameron Simon, Taniel Alumets, Markus Ruubel, Karl-Hendrik Erm, Hendrik Peterson, Drevor-Andris Rudnevs, Kairo Kase, Iolaus Ööpik ja Kardo Kilk, treener Viljo Sinikas.