TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA ON TAGASI, SEERIA VIIGIS 1:1

8.mail Rakveres toimunud Eesti Meistrivõistluste teine pronksikohtumine oli totaalselt teise stsenaariumiga kui esimene. „Selg vastu seina surutuna“ näitas TYCO Rapla täiesti teistsugust minekut kui kodusaalis ning viigistas seeria kindlalt.

Kohtumise avaminutid olid oodatult tasavägised, kuid  Rapla lõpetas esimese veerandi 18:4 vahespurdiga ja võitis neljandiku tulemusega 27:15. Teisel veerandil tabas meeskonda ka väike mõõn, kuid ei midagi saatuslikku. 15-minutlisele puhkepausile mindi 16-punktilises eduseisus 46:30.

Kuigi kergemalt ei julgenud hingata ei mängijad ega ka fännid, hoidis Rapla teisel poolajal oma edu üsna kindlalt. Tarvast ei päästnud ei maa-ala ega mees-mehe kaitse ja TYCO Rapla läks oma rada. Raskest seisust, kus vastaste edu puhul oleks hooaeg tänaseks päevaks lõppenud, tulid raplakad võõral väljakul suurepäraselt välja. Viimastel minutitel said mänguaega ka vahetusmehed ning numbritega 83:61 viidi pronksiseeria kolmanda otsustava kohtumiseni!

Rapla poolelt tegi väga hea mängu Martin Dorbek, kes tõi 22 punkti, võttis 10 lauapalli ja tegi 6 vaheltlõiget. Janar Soo lisas 13, Illimar Pilk 11 ja Kristjan Voolaid 10 silma. Rait-Riivo Laane andis kaaslastele 7 korvisöötu. Tarva resultatiivsem oli Reimo Tamm 23 punktiga.

Seeria otsustav lahing toimub pühapäeval, 12. mail, kell 17.00 Rakvere Spordihallis. See on hooaja viimane mäng, selles ei ole enam kahtlust. Kuigi Rapla fännid on alati olnud väga heal tasemel, siis viimiseks kohtumiseks ootab meeskond kohale veelgi suuremat ning häälekamat armeed.

Tule ja aita Rapla meestel ajalugu teha ning pronksmedalid koju tuua!