Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KÕIK NOORED KORVPALLURID U-20 EM-I VAATAMA

KÕIK NOORED KORVPALLURID U-20 EM-I VAATAMA

Juba eeloleval nädalal algab Eestis suurejooneline spordisündmus - kuni 20-aastaste noormeeste Euroopa Meistrivõistluste turniir. 20 Euroopa parima meeskonna hulgas lööb loomulikult kaasa ka Eesti esindus, kuhu kuuluvad ka mitmed eelmisel hooajal TYCO Rapla särgis mänginud noormehed. Eesti Korvpalliliit soovib, et selle suve suurimast spordivõistlusest - Sportland U20 Euroopa Meistrivõistlustest saaksid osa maksimaalselt suurel hulgal korvpalliga seotud ja ala armastavad inimesed.

Kõik noormängijaid  saavad kõrgetasemelisi mänge vaadata TASUTA!

Personaalse koodi alusel saab iga mängija piletilevi.ee keskkonnast lunastada turniiri passi, millega saab üks inimene tulla vaatama kõiki turniiri mänge mõlemas saalis (Saku Suurhallis ja TTÜ Spordihoones, kokku 94 kohtumist). Rapla Korvpallikooli õpilased, kes plaanivad mänge külastada, andke oma soovist teada kaia@raplakk.ee (võib ka kirjutada Facebook-i) ning Kaia edastab Teile koodi, millega Piletilevist pääse välja printida (allpool asub ka täpsem juhend tegutsemiseks).

Eesti U20 koondis peab oma alagrupimängud Saku Suurhallis 9.07., 11.07., 12.07. ja 13.07. 9. juunil on mänguaeg 20:45,  kõikidel järgnevatel päevadel 20.15. Turniiri kohta leiab lisainfot EKL kodulehelt ja FIBA Europe lehelt. 

JUHEND:

Sinu koodiga saab TASUTA ühe turniiri passi, millega on võimalik külastada kõiki turniiri kohtumisi. Tasuta pilet tagab sissepääsu saali vabade istekohtade olemasolul. 

  • Sisene piletilevi.ee kodulehel ostukeskkonda (vajuta siia) ning vali OSTA.
  • Sisene ekspressostu keskkonda ilmuvast aknast (kui sul pole Piletilevi.ee kasutajakontot).
  • Sisesta oma personaalne sooduskood ja vajuta SISESTA.
  • Soodustuse puhul vali hinnatüübiks KUTSE ja vali piletite koguseks 1. 
  • Seejärel vajuta LISA OSTUKORVI.
  • Sul on siis ostukorvis 1 pilet, valikust vali SEBRAPILET ja prindi pilet kodus.
  • Võta prinditud pilet kaasa ja tule mängule!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis