Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
1999 POISID TÕID MÄRJAMAA CUP-ilt II KOHA

Reedel ja laupäeval toimus XII rahvusvaheline turniir Märjamaa Cup 2013. Koos raplakatega oli võitlustules 6 1999 ja hiljem sündinud poiste võistkonda. Kokku pidas Rapla KK esindus 2-päevalise turniiri jooksul 5 kohtumist. Kolme võidu ja kahe kaotusega teeniti II koht!
                                                                      Turniiri avamängus kohtuti Keila Korvpallikooliga. Kohtumine kulges punkt-punkti heitluses, kus raplakad suutsid lõpus oma tahtmise peale suruda ja teenisid 45:41 võidu.

Teine mäng oli Märjamaa, Kohila ja Kunda ühend satsi vastu - taaskord oli vastasseis pingeline. Otsustav spurt, mis püsis ka lõpuni, tehti neljandal veerandil, tasuks võit tulemusega 46:40.

Kolmas mäng oli KK Paulusega, kus vastane sai kohe algul edu sisse ja võttis kindla võidu seisuga 48:37

Teisel päeval algas mäng juba hommikul kell 9.00 ja vastaseks  Sigulda esindus Lätist. Mäng kulges kuni poolajani viigis, siis läksid lätlased oma teed ja vastu tuli võtta 34:25 kaotus.

Viimane mäng oli BS Juglaga. Sellest mängust olenes, kas jõuame esikolmikusse või lõpetame turniiri 4 kohaga. Ülipõneva heitluse kallutasid meie poisid enda kasuks seisuga 41:38 ja KK Pauluse järel kindlustati tubli teine koht.

Satsi kuulusid: Gregor Ilves, Kristjan Nõmmik, William Stein, Karel Kreuz, Karl- Reimond Kõrs, Raiko Kurisoo, Rasmus Vahtre, Toomas Veskimäe ja Daniel Tootsman.