89:83
02.04.2017, 17:00
MINI POISTE EDUKAS NÄDALAVAHETUS TALLINN OPENIL

Korvpalliakadeemia „Tallinna KALEV“ korraldas 13.-15.septembrini traditsioonilise rahvusvahelise noorte korvpalliturniiri „Tallinn Open Cup 2013“.
                                                                      Rapla, Märjamaa ja Kohila korvpallipoisse ühendav tiim BC Raplamaa võttis turniirist osa U11 vanuseklassis (poisid sündinud 2002 aastal ja hiljem). Turniiril osales 8 võistkonda Lätist, Venemaalt ja Eestist.

Esimene vastane oli Lätist BS Keizermezs. 13 ja reedel peetud mäng algas rabedalt ja väga lahtiselt, kuid kaalukauss langes lõpuks raplakate poole ja tasuks kindel võit seisuga 45:27.

Teine mäng oli koduse rivaaliga BC Kalev/Cramoga. Seni olid kõik pingelised mängud kaldunud raplakatele ja oodata oli kõva lahingut. Mäng kulges poolajani väga tihedalt. Otsustav spurt tehti kolmandal veerandajal, mis sisuliselt püsis ka lõpuni. Tablool särasid võidu numbrid 52:39.

Laupäeva lõunal oli esimeseks vastaseks Tsentralinaja I võistkond Venemaalt. Mäng kulges Rapla dikteerimisel ja  tasuks alagrupi võit seisuga 79:55. Õhtune mäng oli BS Rigaga, kes võitis omakorda teise alagrupi. Mäng oli vigade ja korvide rohke ning taaskord näitasid poisid head mängu ning kindlustasid võidu seisuga 75:56

Pühapäeval toimus viimane mäng korraldaja klubi KK Tallinnaga. Mäng kulges Raplamaa dikteerimisel algusest lõpuni ja 79:33 võiduga kindlustati turniiril esikoht!

Satsi kuulusid: Kardo Kilk, Joonas Riismaa, Karl – Hendrik Erm, Johannes Kirsipuu, Robi Vanem, Markus Ruubel, Markus Laadoga, Marten Pohla, Rando Kristal ja Andres Petjärv. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Joonas Riismaa.