Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
2000 POISID TÕID RAKVERE NOORTETURNIIRILT 3. KOHA

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakveres rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Spadematron Cup. Turniiril osales kokku 8 meeskonda, kelle seas lisaks korraldajaklubi BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale Keila KK, Rapla KK ja KK Paulus, Lahti Namika ning Kotka KTP I ja II meeskond Soomest ning Šarunas Marciulionis BA Leedust.
                                                                          Avamängus oli Rapla vastaseks C2- vanuseklassi Eesti meister BC Tarvas/ Rakvere SK. Mäng oli pingeline algusest lõpuni ja vastu tuli võtta esimene kaotus seisuga 52:56. Teine mäng oli KK Paulusega, mis kulges punkt- punktis. Otsustav spurt tehti kolmandal veerandil ja võeti esimene võit seisuga 49:38.

Laupäeva hommikul oli vastaseks Kotka KTP I sats Soomest. Mängumootor saadi kohe alguses tööle jaseisuga 54:24  kindlustati alagrupis II koht. Poolfinaalis ootas Šarunas Marciulionis BA Leedust. See mäng oli poistele raske, sest võitlema pidi pikakasvuliste vastastega. Poolajani püsiti veel mängus, kuid siis läks Marciulionis oma teed ja võttis veenva võidu seisuga 24:66.

Seega ootas meid pühapäeval ees 3-4 koha mäng KK Keilaga. Esimene poolaeg kuulus Keilale 27:21, kuid alla ei antud ja kolmandal veerandil jõuti Keilale kandadele ja mindi juhtima seisuga 44:38. Edu enam käest ei antud ja võeti 56:48 võit, mis tõstis poisid turniiril kolmandaks.

Võistkond mängis koosseisus: Kristjan Nõmmik, Karel Kreuz, Karl- Reimond Kõrs, Raiko Kurisoo, Toomas Veskimäe, Jan Märten Ratas, Johan Marcus Tamberg, Deran Eric Aalde, Kairo Kase ja Märjamaalt Raul Krausberg. Meeskonna parimaks mägijaks tunnistati Toomas Veskimäe.

Suured tänud lastevanematele, kes meid turniirist osavõtmisel aitasid!