89:83
02.04.2017, 17:00
KAKS KONTROLLMÄNGU JÄLLE PEETUD, ÜKS VEEL JÄÄNUD

Septembrikuu viimase nädala saabumisega hakkavad lõpule jõudma TYCO Rapla meeskonna hooajaeelsed kontrollkohtumised. Möödunud nädalavahetusel kontrolliti vormi KK Pärnu ning soome esinduse KTP Basketi vastu.
                                                                        Koduse konkurendi KK Pärnu vastu mängides alustas Rapla hästi ning esimene veerandaeg võideti 18:13. Teine neljandik kulges aga pärnakate dikteerimisel ja seega jäi Rapla poolajaks kaotusseisu 36:40. Teine pool mängust oli tasavägine. Lõpusireeni kõlades omas minimaalset eduseisu siiski külalisvõistkond – 67:66. Kuna tegemist ei olnud ametliku kohtumisega, siis 1-punktilist allajäämist pole mõtet taga nutta, küll aga tuleb negatiivse poole peale kanda asjaolu, et hüppeliigese vigastusega lahkusid mängult Martin Dorbek ja Kaarel Traumann.

Heas hoos oli TYCO Rapla särgis oma 36. sünnipäeva tähistanud Andre Pärn, kes viskas 16 punkti, Žiga Fifolt tegi kaksikduubli 14 silma + 12 lauapalli ning Oliver Metsalu lisas 10 punkti.

Pühapäevase Soome pronksi KTP Basketiga kohtumise pidi Rapla mängima seitsme mehega. Taaskord ei olnud mängu algus paha, kuid teine veerandaeg kuulus täielikult vastastele. Ainult kahte vahetusmeest omanud TYCO Rapla näitas aga head võitlusvaimu ning 10-punktlise üleolekuga kolmandal veerandil toodi mängu pinge tagasi. Kokkuvõtteks jäid põhjanaabrid siiski peale 74:66. Rapla meeskonna resultatiivsem oli kohtumises Hendrik Ruut 18 punktiga, Žiga Fifolt ja Andre Pärn lisasid 12 ning Rait-Riivo Laane 10 silma ning 6 resultatiivset söötu.

Teisipäeval peab TYCO Rapla oma viimase kontrollkohtumise – kell 19.00 võõrustatakse kodusaalis Turiba meeskonda Lätist.

Juba laupäeval, 28.septembril, saab TYCO Rapla jaoks alguse Alexela korvpallimeistriliiga. Hooaja avamäng Valga Maks&Mooritsa vastu algab Sadolin Spordihoones kell 17.00!