Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TAPIOLAN HONKA OLI AMEST RAPLALE LIIGA KÕVA

20. septembril Helsingi äärelinnas Espoos toimunud kohtumises kohaliku esinduse Tapiolan Honka ja AmEst Rapla vahel said võidurõõmu maitsta võõrustajad.
                                                                        Kahe ameeriklasest võõrleegionäriga täiendatud Honkale suutis Rapla võrdset vastupanu osutuda esimesel viiel minutil. 14:0 spurdiga avaveerandi lõpul läks kodunaiskond oma teed. Poolajaks jäädi kaotusseisu 24:48 ja kogu mängu kokkuvõttes vanduti alla 86:44. Suurim allajäämine oli lauavõitluses 29:61 ning samuti teenisid Rapla mängijad vaid 10 vabaviset vastase 26 vastu. Rapla naiskonna resultatiivsemad olid Kerli Haas ja Kaia Kosk, kes viskasid 15 punkti, viimati nimetatu võttis maha ka 8 lauapalli.

Arenguruumi on naiskonnal kõvasti ning tööd tuleb teha palju, kuid kindlasti andis kohtumine ka positiivseid emotsioone ja kogemust, mille pealt edasi minna. Vähemalt kaks kontrollkohtumist on naiskonnal veel plaanis, kuid mänguajad on veel täpsustamisel.

Esimene ametlik kohtumine leiab aset 7.oktoobril, kui Audentese spordihallis minnakse vastamisi valitseva Eesti meistri Eclexiga. Seejärel toimub veel 3 kohtumist võõrsil ning avalahing kodusaalis Sadolin Spordihoones peetakse neljapäeval, 31.oktoobril, kell 18.30 Audentese Spordigümnaasiumiga.