Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
AVAMÄNGU NEEDUS MURTUD! TYCOL VÕIDUPUNKTID KIRJAS

TYCO Rapla alustas uut korvpallihooaega  „seljavõiduga“, alistades kodusaalis Valga Maks&Mooritsa 96:61.
                                                                      Avaminutitel oli mäng väga lahtine ja kummalgi meeskonnal ei olnud skooritegemisega probleeme. Esimese neljandiku vältel oli Rapla pidevalt liidrirollis, kuid pinge püsis mängus – 20:17. Teisel veerandajal lülitas kodumeeskond täiskäigu sisse. Hea kaitsetöö tulemusena saadi mitmeid korve kiirrünnakutest ning samuti sopsati kolmepunktikaare tagant. Poolajaks teeniti välja eduseis 45:30.

Ka kolmandal neljandikul jätkus Rapla meeskonna soolo ning publikum, kelle koguarv ulatus 700ni, ei pidanud pettuma. Viimast veerandaega alustati tulemuselt 78:45. Mänguaeg täistiksunud, särasid tablool TYCO Rapla võidukad numbrid 96:61.

TYCO Rapla esituses peegeldus silmanähtavalt võistkondlikkus, kõik mängijad sekkusid mängu hästi ja kandsid oma rolli välja. Skooritegemisel kerkisid esile Žiga Fifolt ja Sven Kaldre, kes vastavalt panustasid 23 ja 21 punkti. Oliver Metsalu lisas 11 ja Kristjan Voolaid 9 silma. „Ilusad read“ olid ka Rait-Riivo Laanel (9 punkti, 5 korvisöötu, 5 vaheltlõiget) ja Martin Dorbekul (6 punkti, 6 söötu, 5 vaheltlõiget). Andre Pärn ja Hendrik Ruut lisasid 6 silma.

Selline on tänaseks päevaks Rapla esindusmeeskonna hooaja avamängude saldo:

Aasta 2010 Rapla esindusmeeskond kaotab oma debüüüthooaja avamängus KK Pärnule 82:83.

Aasta 2011 Rapla alustab hooaega hea esitusega, kuid siiski kaotusega Tartu Ülikoolile 72:79.

Aasta 2012 TYCO Raplat tabab avamängus fiasko – kaotus uustulnuk KK Hitole 63:71.

Aasta 2013, nüüd sai kaotuste rida ilusa lõpu 96:61 Valga Maks&Moorits alistatud!

TYCO Rapla järgmine kohtumine juba 2.oktoobril kell 19:00 Pärnu Spordihallis, vastaseks KK Pärnu. Tule aita omad võidule ka suvepealinnas!