Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO PIDI TUNNISTAMA PÄRNU PAREMUST

Oma hooaja teises kohtumises läks TYCO Rapla meeskond vastamisi KK Pärnuga. Rapla meeskond ja poolehoidjad said hooaja avamängust Valgaga kaasa hulgaliselt positiivseid emotsioone ning kindlasti loodeti võidulisa teenida ka Pärnust.
                                                                       Mäng kulges tasavägiselt, kuid korvidevaeselt. Esimese veerandi lõpul Martin Paasoja poolt tabatud kaugvise tõi tabloole numbrid 14:13. Teise veerandaja keskpaigas haaras kodumeeskond initsiatiivi ning läks juhtima 28:20. Sven Kaldre tabamustest õnnestus Raplal järgi jõuda, kuid poolajale mindi siiski 6-punktilises kaotusseisus 35:29.

Ka teisel poolajal ei suutnud Rapla oma mängu õigetel tuuridel käima saada. Pärnul püsiti kannul, jõuti mitmel korral viie silma kaugusele, kuid tagaajaja roll säilis siiski kuni kohtumise lõpuni. Mängu lõpptulemuseks kirjutati numbrid 78:72 ning võidupunktid läksid KK Pärnu kontosse.

Heites pilgu statistilistele numbritele, oli TYCO Rapla suurimaks „kirstunaelaks“ lauavõitlus (26 vs 40) ning samuti ei küündinud visketabavus (35,8%) parimate päevade tasemeni. Meeskonna resultatiivsemaks oli taaskord Ziga Fifolt, kes tõi 20 punkti ja võttis 8 lauapalli. Sven Kaldre lisas 17 ja Martin Paasoja 11 silma.

Juba laupäeval, 5.oktoobril, on TYCO Raplal taaskord võimalus võidulainele saada. Kodusaalis võõrustatakse Tallinna Kalevi meeskonda. Kohtumine Sadolin Spordihoones algab kell 17.00!

Olge kohal, iga poolehoidja hääl on oluline!