TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA VANDUS TALLINNA KALEVILE NAPILT ALLA

Laupäeval, 5.oktoobril, pidas TYCO Rapla meeskond oma kolmanda kohtumise Alexela meistriliigas. Vaatamata lootustele kirjutada kontosse võidupunktid, tuli kodusaalis paraku Tallinna Kalevi 73:75 paremust tunnistada.

Mängu esimesed minutid kulgesid võrdselt, kuid seejärel haaras initsiatiivi selle hooaja eel suure uuenduskuuri läbinud Tallinna Kalevi meeskond. TYCO Rapla mehed tegid lubamatult palju pallikaotusi ning samuti ei oldud oma parimal tasemel ka kaitses. Hoopis vastased olid need, kes said lihtsaid punkte kiirrünnakutest. Esimese neljandiku lõppedes oli Rapla kaotusseisus 10:20. Poolajaks lahutas meeskondi samuti 10-silma 38:28.

Teisel poolajal kodumeeskonna mängupilt paranes ning minut-minuti järel tuldi mängu tagasi. Korraks jõuti ka juhtima minna, kuid otsustava neljandiku alguses oli Rapla siiski tagaajaja rollis 53:60. Viimasel 10 minutil oli Kalev pidevalt juhtimas, kuid Rapla mehed ei andnud alla. Ka siis kui mängida oli jäänud 5 sekundit ja kaotusseis 5-punktiline, mängisid raplakad võiduvõimaluse välja. Külje audist söödeti pall välja, Martin Paasoja tabas kolmese, Tallinna Kalevi lohaka söödu lõikas vahelt Sven Kaldre ja saatis  koos sireeniga teele kaugviske, kuid kahjuks seekord ei tabanud.

TYCO Rapla meeskonna resultatiivsem oli kohtumises Martin Paasoja, kes tõi 19 punkti. Žiga Fifolt lisas 17 silma ja 9 lauapalli, Rait-Riivo Laane 10 ning Kristjan Voolaid 9 silma. Kalevi eest tegi hea mängu Reimo Tamm, kes tõi 18 silma. Leegionär Michael Hart tõi 13 ning endine „raplakas“ Raido Ringmets 10 silma.

Juba kolmapäeval, 9. oktoobril, avaneb Raplal võimalus vigade paranduseks kui Balti liiga raames minnakse taaskord omavahel vastamisi. Mäng algab Kalevi Spordihallis kell 19.00.