TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
HITO VASTU VÕIT KIRJAS,LAUPÄEVAL ROCK RAPLAS!

Neljapäeval, 17.oktoobril, mängis TYCO Rapla kodus KK Hito meeskonnaga ning lisas turniiritabelisse teised võidupunktid. Kuigi Rapla haaras liidrirolli kohe teise veerandaja algul, ei saa öelda, et mäng oleks kergelt tulnud. Seni võiduta jätkav Hito osutas visa vastupanu. Tähtis on aga see, et kogu TYCO Rapla meeskond sai mänguaega ning võit numbritega 80:67 läks tabelisse kirja.

Resultatiivsemad mehed Rapla särgis olid Rait-Riivo Laane ja Sven Kaldre võrdselt 18 punktiga. Oliver Metsalu lisas 13 silma.

Juba homme, 19.oktoobril, läheb TYCO Rapla kodusaalis vastamisi TÜ/ Rockiga! Rock on senini koduliigas mänginud kaks kohtumist – võidud on võetud Tallinna Kalevi ja TTÜ üle. Mängud Rockiga on Rapla meeskonna jaoks alati erilise tähtsusega, sest on ju ülikoolilinna esindus ainus, kelle üle pole eelmise kolme hooaja jooksul võitu saadud. Mäletatavasti jäi ülemöödunud aastal võidust lahutama kurikuulsad 0,3 sekundit.

Miks mitte ei võiks olla 19.oktoober 2013 see päev, mil TYCO Rapla lõpetab võidukalt lahingu Rocki vastu?! Tule kohale, haara kaasa sõbrad ja tuttavad ning anna oma panus meeskonna toetuseks!

NB! Eriliselt tähtis on saalis kohal olla kõigil hooajakaartide omanikel, sest mängu poolajal loositakse teie vahel välja eriti maitsev auhind, mis annab suure osa piletile tehtud kulutusest tagasi. Kui sa veel ei ole hooajakaarti soetanud, siis praegu on väga õige aeg! Tee seda kiiresti, täna või homme, siis teenid samuti võimaluse osaleda Rohelise Aida 30 eurose kinkekaardi loosis.