Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TÜ/ROCK VÕTTIS TALTSI VEDAMISEL IKKAGI OMA

Laupäeval, 19.oktoobril, võttis melu Sadolin Spordihoones juba õigemat mõõtu – üle poole tuhande inimese oli omasid võitluses Rockiga toetamas. Lisaks korvpallielamusele toimus rahvale veel nii mõndagi põnevat. Kolme sünnipäevalast õnnitleti üheskoos Pizzakioski auhindadega, hooajakaartide omanike vahel toimus loos Rohelise Aida kinkekaardile ning poolajal olid taaskord staarideks kõige pisemad korvpallisõbrad, kes võistlesid teatejooksus jäistele Balbiino maiustele.

Aga nüüd mängu juurde, kohtumine algas korvide vaeselt, kuid viimase poolega esimesest veerandist haaras Rock liidrirolli 24:12. Seejärel mängupilt võrdsustus ning Rapla võitles hästi. Siiski ei suudetud pidurdada Eesti koondise tugitala Janar Taltsi, kes hea tabavusega tõi Tartu kontosse 26 silma, ning otsustavad 10 minutit algasid kaotusseisus 36:59.

Viimasel veerandil leidis Rapla rünnakukindluse ning samuti näidati väga head kaitsetööd. Veerandaja võiduga vormistas TYCO Rapla lõppseisuks numbrid 60:71. Kuigi südames loodame alati seda kõige uhkemat stsenaariumit, siis tegelikult ei saa seda 11-punktlist allajäämist Rockile üldsegi halvaks saavutuseks pidada.

TYCO resultatiivsem oli Žiga Fifolt 15 punktiga, Sven Kaldre ja Martin Paasoja lisasid 10 ning Martin Dorbek ja Kristjan Voolaid 9 silma.

TYCO Rapla peab juba homme taaskord lahingusse minema – karikavõistluste teine ring viib Põlvasse, kus vastas BC Kala/Põlva. Kodus võõrustatakse sama meeskonda 24.oktoobril kell 19.30.

Alexela meistriliigas minnakse „areenile“ 26.oktoobril kell 17.00, kui võõrsil kohtutakse TTÜ-ga. Järgmise kodulahinguni on veel mõned nädalad aega, kuid tasub juba plaane teha. 9.novembril toimuv vastasseis KK Pärnuga kannab tiitlit „Isadepäeva eri“ ning üllatusi jagub nii isadele kui ka lastele!