Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA KARIKA VEERANDFINAALIS

24.oktoobril pidas TYCO Rapla meeskond teise kohtumise Eesti karikavõistluste 1/8 finaali raames. Kodusaalis alistati BC Kala/ Põlva tulemusega 108:76.
                                                                        Kuigi mängu lahtiviske hetkel oli Rapla tagaajaja rollis 0:15 ning vastane võitles hästi, ei olnud tegelikkuses suurt kahtlust, kes veerandfinaali edasi sammub. TYCO Rapla parim skoorija oli Martin Dorbek, kes tõi 16 minutiga 20 silma, Andre Pärn ja Martin Paasoja lisasid 19 ning veel jõudsid kahekohalise punktisummani Sven Kaldre ja Kristjan Voolaid, mõlemad 11 punkti.

Karikavõistluste järgmises ringis ehk veerandfinaalis saab Rapla oma vastase paarist TÜ Rock vs Tamsalu Los Toros. Eelduste kohaselt saab vastane olema kõrgest klassist, kuid nagu näitasid eelmise aasta karikavõistlused, kus Tallinna Kalev lülitas just veerandfinaalis välja Rocki, siis kõik on võimalik!

Juba lauapäeval, 26.oktoobril, tuleb TYCO-l taaskord lahingusse minna Alexela korvpalli meistriliiga raames. Sel hooajal esmakordselt saab näha vastasseisu TYCO Rapla vs TTÜ KK. Kui eelmise hooaja otsustavates lahingutes jäid raplakad kindlalt peale, siis kes väljub võitjana uue aasta avalahingus?

Tulge ja vaadake ise järele, 26.oktoobril kell 17.00 TTÜ Spordihoones!