TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA PIDAS TALLINNA ÜLIKOOLIS PÕNEVUSLAHINGU

25.oktoobril kohtus AmEst Rapla naiskond võõrsil Tallinna Ülikooli esindusega. Eelmise hooaja Eesti pronksiga peeti maha üks korralik põnevuslahing. Mängu esimeses pooles oli domineerivam kodunaiskond ning II veerandi lõpusekundil visatud korviga suurendas TLÜ oma eduseisu 7-punktiliseks 41:34.

Kohtumise kolmas neljandik kuulus aga täielikult Raplale ning 20:8 veerandaja võiduga oldi mängus tagasi! Kahjuks ei suutnud AmEst Rapla omaeduseisu enam kasvatada ning viimased 10 minutit kulgesid tõelises punkt-punkti heitluses. Pinge oli õhus ning mõlema võistkonna mäng käis üles-alla. 50 sekundit enne mänguaja lõppu oli Rapla peal ühe silmaga 69:68.

Otsustaval hetkel tabas Tallinna Ülikool aga kolmese, kuid kõik ei olnud veel kadunud. Raplal oli kasutada minutiline mõttepaus, et 4.8 sekundiga mäng päästa. Kusjuures jõutigi korralikule keskpositsiooniviskele, kuid kahjuks vise ei tabanud ning vastu tuli võtta valus 69:71 kaotus.

Hea esituse tegi Rapla poolel „uustulnuk“ Rosemary Rits, kes tõi uue koduklubi kontosse 20 silma (sh kolmesed 3/3) ja võttis maha 7 lauapalli. Kerli Haas lisas 19 punkti ja 11 lauda, Kaia Kosk 15 silma ning 6 korvisöötu ning Eliise Pajumets panustas 9 punktiga. TLÜ resultatiivsem oli Kerttu Jallai 19 punktiga.

AmEst Rapla järgmine võimalus kaotus heaks teha on juba eeloleval neljapäeval. Hooaja esimeses kodumängus võõrustatakse kell 18.30 Audentese Spordigümnaasiumi naiskonda.

Ole kohal ja aita Rapla korvpalli naispere võidule!