Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA VANDUS KINDLALT ALLA TTÜ-LE

26.oktoobril pidas TYCO Rapla oma hooaja esimese kohtumise TTÜ meeskonna vastu. Viimastel hooaegadel on Rapla ja TTÜ mängud palju kõneainet pakkunud, meeskondade vahel on justkui teatud rivaliteet, sest oldud üksteisele väärilised vastased. Ka viimane mäng ei olnud erand – ootus ja põnevus olid enne mängu suured. Kahjuks kohtumine, millest tehti ka teleülekanne, oodatud thrilleriks aga ei kujunenud.

Mängu avaminutitest peale haaras initsiatiivi kodumeeskond. Head tabavust näidanud TTÜ oli poolajaks eduseisus 41:29. Kindlasti ei olnud lootus veel läinud, sest on ju TYCO Rapla just mängude teises pooles näidanud väga häid esitusi. Vaatamata ootustele kujunes kolmandast veerandajast täielik „õudusunenägu“ ning kaotusseis suurenes  pea 30-silmaliseks 32:60. Viimasel neljandikul mäng võrdsustus, kuid imet ei sündinud. TYCO Rapla pidi koju sõitma kindla kaotusega 50:76.

Rapla särgis jõudsid kahekohalise punktisummani 3 meest: Rait-Riivo Laane 12, Oliver Metsalu ja Sven Kaldre 10.

Kel meel kaotusest liialt kurb, siis lohutuseks tasub ära mainida, et ka eelmisel hooajal saadi esimeses lahingus TTÜ vastu kindel kaotus (66:87). Mäletatavasti oli hooaja edenedes pilt aga vastupidine!

TYCO Rapla järgmine võimalus kaotus heastada on juba teisipäeval, 29.oktoobril, kui võetakse ette hooaja esimene välisreis. Valmieras kohtutakse kohaliku esindusega kell 18.30. Juba laupäeval, 2.novembril, võib näha esimest vastasseisu BC Rakvere Tarvaga, seda samuti võõral väljakul.