Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO TEGI VALMIERAS KORRALIKU ESITUSE

Oma oktoobrikuu viimase kohtumise pidas TYCO Rapla Lätis, kui Balti liiga alagrupiturniiri raames mindi vastamisi Valmiera esindusega, kes möödunud hooajal teenis Läti meistrivõistlustel pronksmedalid.
                                                                       Esimestest minutitest peale kulges mäng tasavägiselt ning TYCO Rapla võitis avaveerandi minimaalse paremusega 16:15. Järgmisel neljandiku lõpus tabas Raplat korvide põud ning kodumeeskond läks poolajale vastu 7-punktilises eduseisus.

Kogu kolmanda veerandi oli Rapla tagaajaja rollis, kuid otsustava 10 minuti alguseks mängiti end taaskord ohtlikult lähedale – 48:52. Ka viimasel veerandil oldi vastasel tihedalt kannul ja paaril korral jõuti 2 silma kaugusele, kuid võiduks sellest siiski ei piisanud ning vastu tuli võtta 64:70 kaotus.

TYCO resultatiivsem oli väge hea teise poolaja teinud Žiga Fifolt, kes tõi meeskonna kontosse 17 punkti ja võttis maha 7 lauapalli. Martin Paasoja lisas 12 ja Sven Kaldre 11 silma.

Oma järgmise lahingu Balti liiga arvestuses peab TYCO Rapla juba eeloleval laupäeval, 2.novembril. Ühtlasi minnakse sel hooajal esmakordselt vastamisi BC Rakvere Tarvas meeskonnaga. Kohtumine Rakvere Spordihallis algab kell 17.00. Tulge kindlasti omasid Rakverre toetama!!!