TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
NAISKOND KODUS VEEL VÕIDUARVET EI AVANUD

31.oktoobril pidas AmEst Rapla naiskond oma esimese mängu koduväljakul, Sadolin Spordihoones.
                                                                       Mängu algus ei kulgenud võõrustajatel nii nagu peaks ning esimese veerandi lõpuks jäädi kaotusseisu 13:25. Teisel neljandikul mängupilt võrdsustutus, kuid endiselt olid Audentese Spordigümnaasiumi neiud juhtimas. Teisel poolajal sai Rapla Audentese pikakasvuliste mängijate vastu kaitse paremini pidama ning otsustavale 10 minutile mindi vastu seisult 48:56.

Viimase veerandi alguses haaras Rapla initsiatiivi ning oli tunda kodupubliku toetust. Mõne minutiga jõudis Rapla 4 silma kaugusele 58:62 ning õhus oli tunda pinget. Kaitses võideldi hästi. Kuna vastane oli maa-ala kaitses, siis mängis Rapla välja mitmeid häid viskepositsioone, kuid korvil oleks justkui kaan peal olnud. Lõpuminutitel ei läbinud ükski Rapla vise korvirõngast ning Audentese kontosse kirjutati 4 silma juurde – lõpptulemus 58:66.

AmEst Rapla naiskonna resultatiivseim oli Kerli Haas 21 punkti ja 8 lauapalliga. Kaia Kosk lisas kaksikduubli 18 punkti + 11 lauapalli. Audentese resultatiivseim oli Eesti naiste koondisesse kuuluv keskmängija Trine Kasemägi, kes tõi omade kontosse 19 silma ja 13 lauapalli.

Uus võimalus end mänguväljakul tõestada avaneb AmEst Raplal juba järgmisel esmaspäeval, 4.novembril, kui võõrustatakse Tartu Ülikooli naiskonda. Tõotab tulla järjekordne kõva vastasseis! Tulge omasid toetama, kohtumine algab kell 18.30!