Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
HEA LAHINGU ANDNUD TYCO TUNNISTAS SIISKI TARVA PAREMUST

2. novembril pidas TYCO Rapla meeskond oma kolmanda kohtumise Balti liiga raames, vastaseks kodune konkurent BC Rakvere Tarvas. Oodatud vastasseisust kujuneski tõeline põnevuslahing, mille lõplik saatus otsustati lõpusekunditega.
                                                                        Võõrsil mänginud Rapla sai oma mängu kiiremini käima ning avaveerand võideti 20:16. Rapla mehed näitasid head minekut ning Tarvas oli rünnakute pidurdamisega hädas. Poolajale mindigi TYCO Rapla 11-punktilises eduseisus 40:29.

Tarvas tuli mängu tagasi kolmanda veerandi lõpuminutitel, kui lühikese ajaga sooritati 8:1 vahespurt. Normaalaja otsustavad 10 minutit algasid siiski Rapla eduseisul 52:48. Kohe esimestel rünnakutel lasti hoogu sattuda Tarva viskekahuril Maris Laksal, kuid ka Raplal oli omalt poolt vastused võtta. Mäng jätkus tõelises punkt-punkti heitluses. Lõpuminutitel olid kogenud Tarva mehed siiski kindlamad ning võtsid 73.69 võidu.

TYCO Rapla resultatiivsemad olid 15 punktiga Andre Pärn ja Sven Kaldre, Rait-Riivo Laane lisas 13 ning Martin Dorbek 10 punkti ja 9 lauapalli.

Rapla mehed andsid tõeliselt hea lahingu, kuid kahjuks jäi võidust õige napilt puudu. Juba eeloleval laupäeval saab lõpu pikk kodumängude paus ning TYCO Rapla astub areenile Sadolin Spordihoones. 9. novembril kell 17.00 algavas kohtumises minnakse vastamisi KK Pärnu meeskonnaga.

Tegemist on Isadepäeva erimänguga, tulge kohale kogu perega, tegevust jagub kõigile! Isa, kui tuled koos lapsega mängule, siis sinule maksab pilet vaid 2 eurot!