Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA SAI VÄÄRT VÕIDULISA!

9.novembril astus TYCO Rapla pärast kolme nädalast pausi taaskord koduväljakul lahingusse. Kuna viimases neljas kohtumises oli meeskond pidanud vastu võtma kaotused, olid võidutahe, kuid samas ka võidukohustus suur. Meeskond pidas pingele hästi vastu ning fännidele pakuti ilus etendus!
                                                                          Pea täismaja, kus oli hulgaliselt ka KK Pärnu fänne, ees peetud kohtumine algas tasavägiselt. Esimese veerandaja lõpuks olid pärnakad eduseisus 21:17. Võrdsete heitlus jätkus ka järgmisel neljandikul, kuid liidripositsiooni hoidis pigem külalismeeskond, poolaeg 37:31 Pärnule.

Pärast 15-minutilist puhkepausi lülitasid raplakad sisse järgmise käigu – kaitse saadi pidama ning rünnakuid realiseeriti edukalt. Enne otsustavat 10 minutit oli TYCO Rapla asunud juhtima 56:52. Ka viimasel neljandikul Rapla hoog ei raugenud, hea tabamuse juures visati 10 minutiga 30 punkti ning kindlustati 86:75 võit KK Pärnu üle.

Tegemist oli väga olulise ning emotsionaalse võiduga, ilusale korvpallielamusele lisas vürtsi ka TTÜ tantsugrupp ning lõpptulemusena veedeti pärast väikest kodumängude pausi üks meeleolukas õhtu Sadolin Spordihoones!

Numbriliselt kõige silmapaistvama esituse tegi Rapla särgis Martin Dorbek, kes tõi 20 punkti, võttis maha 11 lauapalli, andis 6 korvisöötu ja tegi 4 vaheltlõiget. Sven Kaldre lisas 20, Rait-Riivo Laane 18 ja Andre Pärn 12 silma.

Järgmisel nädalal ootab TYCO Raplat ees kolm kohtumist võõrsil – 12.11. Valga Maks&Moorits, 14.11. BC Rakvere Tarvas, 16.11. karikavõistluste 1/4 finaal Tartu Rockiga Viljandi Spordihoones! Järgmine kodumäng toimub 21.11. Balti liiga raames, vastaseks Tallinna Kalev.