TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TARVAS OLI SEEKORD KÕVEM

Kui pea kahe nädala taguses Balti liiga mängus pidasid Rakvere Tarvas ja TYCO Rapla tulise heitluse kuni lõpusekunditeni, siis sel korral, koduse meistriliiga keskses mängus, oli Tarva ülekaal selgem.
                                                                       Kohtumise algus oli paljulubav. Avaminuti ebaõnnestumistest sai Rapla kiirelt üle ning mäng kulges edasi punkt-punktis. Kui pool mänguajast oli möödunud, juhtis TYCO Rapla 2 punktiga 36:34.
                                                                      Mängu kolmas neljandik kulges Rapla jaoks aga keeruliselt. Ise eksiti lihtsates olukordades ning Tarva poolelt jätkas korvi all võimutsemist Gregory Jenkins. Lisaks kerkis „pildile“ vahetusmängijate pingilt mängu sekkunud Kristo Saage, kes tabas mitu valusat kaugviset. 10 minuti järel muutus raplakate eduseis 10-punktliseks kaotuseks 45:55. Viimasel veerandajal enam mänguks ei läinud, Tarvas oli oma sõiduvees ja võttis kindla võidu 81:61.

TYCO Rapla särgis jõudsid kahekohalise punktisummani kaks meest Žiga Fifolt 15 ja Sven Kaldre 12 silma. Tarva resultatiivseim oli Kristo Saage 20 silmaga, Juris Umbrasko lisas 18.

Juba laupäeval, 16.novembril, läheb TYCO Rapla uuesti võistlustulle, kui Eesti Karikavõistluste veerandfinaalis tuleb vastamisi minna TÜ Rockiga. Kohtumine toimub Viljandi Spordihallis kell 15.00!