TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
SUUREPÄRANE TEINE POOLAEG TÕI TYCOLE VÕIDU

21. novembril pidas TYCO Rapla kodus Balti liiga mängu Tallinna Kalevi vastu. Mäng oli Rapla jaoks eriline, sest oma esimese kohtumise pidas meeskonna uus täiendus Dušan Sisic. Etteruttavalt võib öelda, et enne kui mees jõudis Eestis 24 tundi olla, oli juba võit taskus!
                                                                        Kuigi mängu lõpp oli kõigile Rapla poolehoidjatele väga magus ja meeldejääv, ei alanud lahing üldse mitte positiivselt. Poolaajaks oli kodumeeskond kaotusseisus 13 punktiga ning kolmandal veerandil venis vahe ka 16-ni. Vaikselt leidis Rapla aga õige käigu ning enne otsustavat neljandikku lahutas meeskondi vaid 5 silma.

Head esitused „tõmbasid käima“ nii meeskonna enda kui ka kodupubliku ning mängust kujunes lõpuks täielik maiuspala. Viimane veerandaeg kulges punkt-punkti heitluses ning emotsionaalses atmosfääris. Kodupubliku rõõmuks suutsid TYCO mängijad kaalukausi lõpuks enda poole kallutada. Tulemusega 76:70 sai TYCO Rapla magusa revanši kahele hooaja algfaasis saadud napile kaotusele ja ühtlasi on nüüd ka Balti liigas võiduarve avatud.

TYCO Rapla resultatiivseimad oli Martin Dorbek ja Sven Kaldre, kes tõid meeskonna kontosse 16 punkti. Andre Pärn lisas 12 ja Rait-Riivo Laane 11 silma. Värske mees TYCO särgis, Dušan Sisic, tegi korraliku esituse, visates pea 24 mänguminutiga 8 punkti. Lisaks võttis ta maha 5 lauapalli, andis 3 korvisöötu ning blokeeris 2 vastaste viset. Tallinna Kalevi edukaim korvikütt oli Kaido Saks 14 punktiga.

Juba laupäeval, 23. novembril, saab TYCO Raplat taaskord mängimas näha. Kell 17.00 algavas kohtumises võõrustatakse Tampere Pyrintö meeskonda!