TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
A-KLASSI NEIUD KARIKAFINAALIS

Eile, 21.novembri õhtupoolikul, enne TYCO Rapla magusat võitu, pidas üks Rapla Korvpallikooli noorte esindustest tähtsa lahingu. Nimelt kohtusid A-klassi neiud karikavõistluste poolfinaalis Tartu Kalevi naiskonnaga.
                                                                        Kuigi bussisõit oli pikk ja soojendusaega ei jagunud mängijatele ülemäära palju, olid Rapla neiud mänguks hästi valmis ja kohe esimestest minutitest asuti kohtumist juhtima. Esimese veerandi lõppedes oldi eduseisus 11:6. Teine neljandik kulges Rapla domineerimisel ning poolajaks olid tablool numbrid 40:17.

Tahtmatult pani liidriroll raplakaid jalga veidi sirgu laskma ning otsustavaks veerandiks kahanes eduseis 14-silmani. Viimase 10 minutiga ei jäetud aga midagi juhuse hooleks! Mänguaega jagus kõigile kaasa sõitnud 10-le mängijale ning koju toodi üsnagi kindel võit tulemusega 68:43.

Põnev kodutee koos TYCO Rapla mängukäigu jälgimisega võis alata!

Rapla KK resultatiivseim oli mängus Janne Mutli, kes tõi 24 punkti. Marie Roosalu ja Kaari Kamp panustasid vastavalt 17 ja 15 silma.

Karikavõistluste finaalid leiavad aset jõulueelsel nädalal ning Rapla neidude vastaseks saab suure tõenäosusega Audentese SK, kelle poolfinaali vastaseks on BC Kalev Star.