TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO ANDIS TAMPERELE KORRALIKU LAHINGU

23. novembril pidas TYCO Rapla järjekordse kodumängu Balti liiga raames. Vastaseks alagrupis täiseduga jätkav ja eelmisel päeval kindlalt Rakvere Tarva alistanud Tampere Pyrintö esindus.
                                                                        Eelduste kohaselt haaras liidrirolli külalisvõistkond. Samas võitles TYCO Rapla visalt ja püsis mängus, poolajaks oli kaotusseis 11-punktiline 26:37.

Uue poolaja algul jätkus mäng samuti Pyrintö vedamisel, kuid veerandaja teises pooles toimus TYCO Rapla leeris „ärkamine“. Martin Paasoja vedamisel tehti suurepärane vahespurt ning vähem kui minut enne veerandi lõppu olid tablool viiginumbrid 55:55.

Kuigi Rapla oli andnud vastasele igati kõva lahingu, varises viimasel neljandikul ilus mängupilt kokku. Tampere alustas 20:0 vahespurdiga ning mängusaatus oli otsustatud, TYCO Rapla pidi tunnistama favoriidi Tampere Pyrintö paremust tulemusega 65:81.

Meeskonna edukaimana tõi Martin Paasoja TYCO Raplale 15 punkti, Žiga Fifolt lisas 11 ja Andre Pärn 10 punkti.

Oma järgmise mängu peab TYCO Rapla koduses liigas, kuid vastane ei ole kindlasti kergem – teisipäeval, 26.novembril, minnakse vastamisi TÜ Rockiga. Kohtumine Tartu Ülikooli Spordihoones algab kell 19.00.