Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO ROCKILE LIHTSAT JALATUSKÄIKU EI PAKKUNUD

26. novembri õhtupoolikul kohtus TYCO Rapla ülikoolilinnas sealse TÜ/ Rockiga. Mängu algus ei kulgenud Rapla jaoks kõige paremini, taaskord tekkis probleeme Janar Taltsi pidurdamisega ning kiirelt jäädi 12:2 kaotusseisu. Viimaste minutitega saadi mõõnast jagu ning avaveerand lõppes tulemusega 20:13 kodumeeskonna poolt vaadatuna. Teisel neljandikul jõudis Rapla Rockile päris kandadele, kuid poolajale mindi siiski 5-punktilises kaotusseisus 27:32.
                                                                          Ka kolmandal neljandikul ei olnud kõik veel otsustatud ning veerandaja lõpuminutitel püsiti 5-6 punkti kaugusel, kuid kahe viimase rünnakuga venis vahe siiski kahekohaliseks 48:59. Otsustava 10 minutiga imet ei sündinud. Kuigi Rapla võitles visalt lõpuni, võttis Rock siiski oma – tulemus 77:62.

TYCO Rapla resultatiivseim oli Dušan Sisic 13 punktiga, Kristjan Voolaid lisas 9 ja Sven Kaldre 8 silma. Huvitava numbrikombinatsioonini 6 punkti, 6 lauda, 6 vaheltlõiget jõudis Martin Dorbek.

Juba ülehomme, 29.novembril, asub TYCO Rapla taaskord võistlustulle. Kell 18:00 Kalevi Spordihallis algavas mängus minnakse vastamisi Tallinna Kalevi esindusega.