Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO PIDAS TALLINNA KALEVIGA JÄLLE PÕNEVA LAHINGU

Reedel, 29. novembril, pidas TYCO Rapla hooaja neljanda mängu Tallinna Kalevi meeskonna vastu. Just nagu kolmes eelmises kohtumises jagus põnevust ning närvipinget seegi kord.
                                                                        Mängu algus oli külalismeeskonna ehk Rapla jaoks raske. Poolajaks jäädi 10-punkilisse kaotusseisu 30:40. Seega oli kohtumise teises pooles taaskord vaja võimsat comeback-i. Kui kolmas neljandik mängukäiku suurt pööret ei toonud, siis viimasel veerandil tuli Rapla mängu tagasi. Jõuti vastasest kolme punkti kaugusele, kuid kahjuks enamat seekord siiski ei suudetud. Tallinna Kalevilt tuli vastu võtta 73:69 kaotus.

Rapla resultatiivseim oli Sven Kaldre 15 punktiga, Rait-Riivo Laane ja Martin Dorbel lisasid 12 silma. Kalevi poolelt säras Reimo Tamm 21 punktiga. Esmakordselt tõmbas Kalevi särgi selga uus leegionär, kaks aastat tagasi NBA draftis valitud, Maduabum Chukwudiebere. Tema saagiks jäi 5 punkti.

TYCO Rapla asub taaskord lahingusse juba eeloleval laupäeval, 7. detsembril, kuid esimest korda sel hooajal minnakse kodus vastamisi BC Rakvere Tarvaga. Kohtumine algab kell 17.00!