TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO NÄDALAVAHETUSE SALDO 1:1

Möödunud nädalavahetusel pidas TYCO Rapla meeskond kaks kohtumist. Mängude üldseis jäi Rapla poolt vaadatuna -5 punkti peale, kuid võitude kaotuste suhtes viiki 1:1.
                                                                        Laupäeval, 7.detsembril, toimus oodatud hooaja esimene kodumäng Rakvere Tarvas vastu. Mängu stsenaarium ei kulgenud Rapla jaoks aga teps mitte meeldivalt. Esimeste minutitel näitas Tarvas suurepärast tabamust, Raplal samal ajal oli raskusi korvpallimängu peaeesmärgi – korvi viskamisega. Selle tulemusena kerkis tabloole uskumatu seis 0:20. Kuigi edaspidi mängupilt võrdsustus, ei andnud avaminutite fiasko Raplale võimalust mängukäiku pööret tuua. Tarvas võttis kindla võidu 86:59.

Lisaks korvpallilahingule, mis kahjuks pakkus oodatust vähem põnevust, toimus Sadolin Spordihoones ka palju muud huvitavat. Enne mängu allkirjastasid koostööleppe Eesti Korvpalliliit, DelfiTV ja TV6. Meeskonna tutvustuseks olid oma eeskujusid tervitama tulnud korvpallikooli õpilased. 3. ja 4. veerandaja vahel leidis esmakordselt aset väärtusliku auhinna fondiga Vici viskevõistlus. Seekord peaauhind 100€ välja ei läinud, kuid see tähendab, et järgmiseks mänguks on jackpot kasvanud 150 €-le. Küll aga sai võistleja omaks ääretult rikkalik Vici toodetest koosnev kinkekorv!

Pühapäeval võttis TYCO suuna Jõhvi poole, et minna vastamisi KK Hito meeskonnaga. Mäng ei tõotanud tulla kergemate killast, sest just eelneval päeval tegi Hito väga esituse, jäädes KK Pärnu meeskonnale alla vaid 4 silmaga. TYCO Rapla suutis aga seekord oma paremuse kiirelt maksma panna. Avapoolaja lõpuks juhiti 18 punktiga ning lõpptulemuseks vormistati numbrid 83:61. TYCO Rapla särgis jõudsid kahekohalise punktisummani 5 mängijat, täpsema statistika leiad mänguskoorile klikkides.

Juba teisipäeval, 10.detsembril, on taaskord käes kodumängu päev! Kell 19.30 algavas kohtumises võõrustab TYCO Rapla rootslaste Norrköping Dolphinsit.