Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TÄNA TULEVAD „KÜLLA“ ROOTSLASED!

10. detsembril mängib TYCO Rapla meeskond oma viimase pühade-eelse kodumängu. Balti liiga raames võõrustatakse Rootsi võistkonda Norrköping Dolphins.
                                                                        Rootslastel on turniiritabelis 4 võitu ja 2 kaotust. TYCO pole varem Dolphinsi meeskonnaga vastamisi läinud. Küll aga alustasid rootslased eile oma Eesti turneed ning kohtusid Tallinna Kalevi meeskonnaga. Tasavägise esimese poolaja järel, mille Kalev võitis 4 punktiga, jäädi külalistele siiski alla 62:77. Rapla ja Kalev on sel aastal korduvalt pidanud tõelisi põnevuskohtumisi, seega võib järeldada, et ka TYCO Rapla suudab anda korraliku lahingu. Loodetavasti veelgi veenvama, kui seda tegi Kalev. Kahtlemata on oluline kodupubliku toetus!

Kuigi tegemist on argipäeva õhtuga, olete siiski väga oodatud oma sõprade või perega Sadolin Spordihoonesse, peitu pimeduse ja külma eest! Pealtvaatajatel on võimalus osaleda mitmetel auhinnamängudel. Pizzakioski loos poolajal, Vici viskevõistlus 3. ja 4. veerandi vahel. Tänasel mängul on jackpot juba 150€. Lohutusauhind, kinkekorv Vici toodetega, ei ole kindlasti mitte kehvem! Endiselt ootame kodumängudele oma kingitust lunastama tänase päeva sünnipäevalapsi! Pere pisemaid liikmeid ootab taaskord vahva batuut-kindlus.

Tuletame meelde, et Balti liiga mängule maksab sissepääs 4 eurot!