Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
DOLPHINS LAHKUS RAPLAST VÕIDUGA, KUID MITTE LIHTSALT

10. detsembril pidas TYCO Rapla oma kuuenda mängu Balti liigas. Kodune kohtumine Norrköping Dolphinsiga algas tasavägiselt. Kuigi külalised olid pidevalt eduseisus, lahutas II veerandaja alguses meeskondi vaid 2 punkti 22:24. Teise neljandiku algul jõuti kiirelt viiginigi, kuid seejärel tegi Dolphins 11:2 vahespurdi ja haaras initsiatiivi enda kätte.
                                                                         Kolmas veerand kulges taaskord üsnagi võrdselt. Viimasel neljandikul oli Rapla aga domineerivamaks pooleks ja näitas väga häid esitusi nii kaitses kui rünnakul. Kaks korda järgemööda sündisid Rait-Riivo Laane ja Sven Kaldre koostöös meeldejäävad kiirrünnaku lahendused. Rapla jõudis kahel korral 9 punkti kaugusele, kuid lõpuminutitel said ka Dolphinsi mehed kindluse kätte. Külalised lahkusid seega võidukalt tulemusega 77:64.

TYCO Rapla meeskonna resultatiivseim oli Sven Kaldre 12 punkitga, Rait-Riivo Laane ja Martin Dorbek lisasid 11 silma, viimase arvele kogunes ka 5 vaheltlõiget. Dolphinsi parim oli lätlane Edgars Jeremanovs 17 punktiga.

Sel aastal on TYCO Rapla meeskonnal jäänud veel pidada kaks kohtumist. 15. detsembril sõidetakse põhjanaabrite juurde, et kohtuda Tampere Pyrintö meeskonnaga. Pärast pühi, 28. detsembril, toimub 2013. aasta viimane kodumäng, kus vastaseks TTÜ meeskond. Mõlemad mängu algavad kell 17.00!