Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
II LIIGA ALUSTAS VAHEGRUPITURNIIRI

II LIIGA ALUSTAS VAHEGRUPITURNIIRI

Meeste Eesti Meistrivõistluste II liiga on jõudnud faasi, kus meeskonna osalusel toimunud põhiturniir on jäänud selja taha. Regionaalse printsiibi alusel kuulus Rapla KK esindus C-alagruppi koos Pärnu, Haapsalu, Orissaare ja Paide meeskonnaga. Alagrupi võitjaks tuli KK Pärnu farmmeeskond Fameron, Rapla platseerus kohe nende järel.
                                                                       Järgmiseks vooruks sattus Rapla F-vahegruppi, kuhu kuuluvad veel SK RIM/Scanweld, Audentese SK, Postimees, KK Rae Koss/Hansaviimistlus ja SK Haapsalu. Alagrupist võttis Rapla kaasa 2 võitu ning praeguseks momendiks on lisandunud üks napp kaotus ja suureskooriline võit.

Võistlussüsteemi kohaselt jõuavad play-off mängudele kõik meeskonnad Rapla alagrupist, kuid asetusest sõltuvad vastased play-off mängudeks.

Rapla Korvpallikooli II liiga meeskonnas täiendavad oma kogemusi meeste konkurentsis A-klassi noormehed. Lisaks kuulub võistkonda ka kaks korvpallikooli vilistlast Ott Krusell ja Henno Meidla. Kui mängugraafik lubab, löövad kaasa ka TYCO Rapla noorimad liikmed, kes meistriliigas püsivalt väga suurt koormust ei saa. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis