Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
A-KLASSI NEIUD KARIKAL HÕBEDASED

21. detsembril pidasid Rapla Korvpallikooli A-klassi neidu aasta viimase kohtumise. Tegemist ei olnud üldse mitte tavalise mänguga vaid kõige vanema noorte klassi karikavõistluste finaaliga.
                                                                        Tartu Ülikooli Spordihoones peetud mängus oli Rapla vastaseks nimetatud vanuseklassi vaieldamatu liider Audenteses Spordiklubi. Väga suurt ülevolekut korvialusestsoonis omav Aduentes oli ilmselge favoriit ja võttiski lõpuks kindla võidu. Samas näitasid Rapla neiud südi vastupanu, esimene veerandaeg suudeti näiteks mängida viiki 22:22. Poolajaks suurenes vahe 16 silmani ning Audentes võttis võidu tulemusega 101:73

Rapla KK/ Junkersi naiskonna parimana viskas Janne Mutli 23 silma ja võttis maha 7 lauapalli ning tema takistamiseks tehti 8 viga. Marie Roosalu vastavad näitajad olid 22 ja 8 ning Laura Marleen Reissar lisas 15 punkti. Finaali MVP-ks tunnistati Audentese mängija Jane Svilberg, kelle kontosse kogunes 17 punkti, 7 lauapalli, 15 korvisöötu ja 6 vaheltlõiget.