TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
AASTA LÕPPES PÕNEVUSLAHINGUGA

28. detsembril pidas TYCO Rapla meeskond oma viimase kohtumise 2013. aastal. Vastasseisust TTÜ esindusega kujunes kodupublikule tõeline maiuspala, kuid kahjuks jäi i-le punkt panemata.
                                                                         Mängu avaveerand kulges tasavägiselt, kuid mõneti domineerivamaks pooleks oli TTÜ, võites esimesed 10 minutit 17:15. Teisel neljandikul haaras initsiatiivi kodumeeskond. Agressivse ja võitlusliku mänguga läks TYCO Rapla poolajaks juhtima 34:31. Kodupubliku rõõmuks läks seega loosi ka 3 Pizzakioski kinkekaarti!

Pärast 15-minutlist puhkepausi jätkas Rapla oma head esitust ning enne otsustavat veerandit juhiti 10 silmaga 52:42. Ka veidi enam kui 4 minutit enne kohtumise lõppu oli raplakate eduseis 10-punktiline 59:49. Seejärel võttis Rapla leeris võimust aga „võiduhirm“ ja algas täielik korvide põud. Õnneks ei juhtunud aga kõige halvemat, TTÜ jõudis visata täpselt 10 punkti – algas lisaaeg.

Lisaminuteid alustas aktiivsemalt külalismeeskond, kuid 1.18 enne lõppu algas kõik jälle „nullist“ – tablool olid numbrid 66:66. Kodupubliku kurvastuseks olid TTÜ mehed lõpusekunditel aga grammi võrra kindlamad. Juba praktiliselt käes olnud võidupunktid libisesid siiski käest numbritega 68:74.

Rapla meeskonna resultatiivsem oli Andre Pärn 18 punktiga, Sven Kaldre ja Martin Dorbek lisasid vastaval 13 ja 11 silma. Rait-Riivo Laane saagiks jäi 7 punkti ja 8 korvisöötu. TTÜ poolelt oli üleplatsimeheks Joonas Järvelainen, kes tõi 26 punkti ja võttis maha 8 lauapalli.

Kuigi tegemist oli aasta viimase mänguga, ei ole TYCO Raplal tegelikult pikka mängupausi. Juba 3. jaanuaril kohtutakse Jekabpilsis kohaliku meeskonnaga. Järgmine kodumäng aga 9. jaanuaril kell 19.30, kui esmakordselt sel hooajal võõrustatakse valitsevat Eesti meistrit BC Kalev/Cramot.