Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO JÄI JEKABPILSILE KINDLALT ALLA

3. jaanuaril pidas TYCO Rapla 2014. aasta esimese kohtumise. Mäng peeti Lõuna-Lätis asuvas Jekabpilsis. TYCO Rapla ja BK Jekabpilsi esimene mõõduvõtt sel hooajal kulges väljakuperemeeste dikteerimisel.
                                                                        Esimene veerandaeg ei õnnestunud Raplal väga hästi, kuid siiski ei olnud veel midagi kadunud, kaotusseis oli 8-punktiline 15:23. Teine neljandik, kus Rapla rünnakud ei tahtnud mitte kuidagi resultatiivset lõppu leida, pani mängusaatuse siiski juba paika. Võõrustajad võitsid 21:5 ning omasid seega poolajaks turvalist eduseisu. Ka teisel poolajal ei suutnud Rapla mängijad kaotusseisu vähendada ning kahjuks alustati aastat kaotusnumbritega 47:89.

TYCO Rapla särgis oli resultatiivseim Žiga Fifolt, kes tõi 9 silma, Martin Dorbek lisas 7 punkti. Jekabpilsi parim oli Troy Marchall Barnies 19 punktiga.

Saabuval neljapäeval, 9. jaanuaril, peab TYCO meeskond oma järgmise kohtumise, seekord kodumängu ja vastaseks BC Kalev/Cramo. Tule ja vaata, millises mänguhoos on parasjagu valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo, mida on vastu panna kodumeeskonnal, kuidas „esineb“ Cramo värskeim täiendus Curtis Millage! Mäng saab algab kell 19.30.