Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
HOIAME PÖIALT JURTOMILE. TÄIENDATUD!

HOIAME PÖIALT JURTOMILE. TÄIENDATUD!

Viimaste päevade kuumim korvpalliuudis on vaieldamatult TYCO Rapla mängija Martin Jurtomi potentsiaalne üleminek Itaalia meistriliiga klubisse Enel Brindisi.
                                                                        Spekulatsioone Jurtomi käekäigust on meedias läbi käinud mitmeid. Tõsi ta on, viimased kaks ja pool hooaega Raplas särgis pallinud Martin Jurtomil avanes suurepärane võimalus oma karjääriredel samm edasi teha. Praguseks momendiks on Martin juba kaks päeva Itaalias veetnud. Eile läbis ta arstliku kontrolli ning läbis pea täiesulatuses võistkonna saaliteeningu.

Siiski tuleb veel 1-2 päeva oodata, et olla 100% kindel, et Jurtom sõlmib unistuste lepingu.  Jutud sellest, et Jurtom konkureerib lepingu nimel serblasest korvpalluri Latinovic-iga ei pea paika. Ooteseisundi on põhjustanud asjaolu, et Jurtom käis detsembrikuu alguses meniski operatsioonil. Klubi esindajad soovivad seega heita pilgu Jurtomi põlvest tehtud MRT pildile. Kui põlve seisund vastab ootustele, siis on leping vähemalt hooaja lõpuni taskus !!!

Loodame üheskoos, et Jurtomi põlv on operatsioonist piisavalt hästi taastunud ning äkki saab Itaalia meistriliigas näha pallimas kahte eestlast!

9. jaanuari õhtupoolikul, mõni aeg enne TYCO Rapla ja BC Kalev/Cramo mängu algust, saabus Jaak Karbile Itaaliast sõnum: "Korras! Homme kirjutan lepingule alla!" Sõnumi saatjaks loomulikult Martin Jurtom. 

Sünnipäev
Annika Köster
Sünd.: 22.07.1992
Tabeliseis