TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
BC KALEV/CRAMO VÕTTIS RAPLAS OMA

Eile, 9.jaanuaril, pidas TYCO Rapla 2014. aasta esimese kodumängu. Vastaseks oli BC Kalev/Cramo meeskond, kusjuures käesoleval hooajal läks Rapla valitseva Eesti meistriga vastamisi esmakordselt.
                                                                         Mäng Sadolin Spordihoones algas korvide vaeselt ning pea kolm minutit skoori ei muutunud. Esimesena sai punktid kirja kodumeeskond, kuid seejärel jäädi ikkagi kaotusseisu 2:9. Esimene veerandaeg lõppes tulemusega 14:22. Ka teisel neljandikul oli favoriit Cramo kindlam ning poolajaks olid tablool numbrid 29:46.

Teise poolaja algul sai Rapla kiirelt hoo sisse. Hea kaitsetöö ja tabavate visetega vähendati vahe 12 silmani. Kui kolmandat neljandikku oli mängida veidi üle 5 minuti, tulid mängu aga korvpallisaali välised tegurid. Eesti Energia hetkelise voolukatkestuse tõttu kustusid saalis tuled ning taassüttimiseks kulus 18 minutit. Kodupubliku kurvastuseks sai pärast pikka puhkust oma mängu paremini käima Cramo. Otsustav veerand algas Cramo eduseisul 72:47. Võrdselt kulgenud viimase 10 minuti järel vormistati lõpptulemuseks numbrid 61:87.

TYCO Rapla meeskonna resultatiivseim oli Martin Paasoja 11 silmaga, Žiga Fifolt lisas 9 punkti. Cramo edukaim oli Raplast tuule tiibadesse saanud Indrek Kajupank 19 punktiga.

TYCO peab oma järgmise kohtumise 17. jaanuaril võõrsil Valgaga. Jaanuarikuu järele jäänud kodumängud toimuvad Balti liiga raames. Nendest esimeses kohtutakse 20. jaanuaril kell 19:00 Rakvere Tarvaga!