Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
VALGA ÜLE VÕIDUPUNKTID KIRJAS

17. jaanuaril pidas TYCO Rapla oma kolmanda mängu sel aastal ja võidupunktid toodi seekord koju! Võõrsil alistati Valga Maks&Mooritsa meeskond ning võiduga mööduti neist ka turniiritabelis.
                                                                        Ootuspäraselt algas mäng tasavägiselt, kuid minut minuti haaval sai domineerivamaks pooleks kodumeeskond. Esimese poolaja lõpuks oli Rapla 3-punktilises kaotusseisus 35:38. Teise poolaja edenedes Rapla mängupilt paranes, kuid enne viimast veerandaega oldi siiski Valgast kahe punkti kaugusel 51:53.

Otsustavatel minutitel tabas Rapla mitu olulist viset ning ülitähtsad võidupunktid toodi koju tulemusega 68:65.

TYCO Rapla manager Jaak Karp võttis Basket.ee-le antud intervjuus mängu kokku järgnevalt: „„Meil on väga hea meel ja kergendus, kuna meil oli seda võitu väga vaja. Kõigil meil on homme kohe teine tunne edasi minna. Olime terve mängu taga, kuid hoidsime siiski hammastega kinni ja osutusime lõpus kindlamaks kui Valga. Leidsime kuskilt selle eneseusu, millest meil sel hooajal veidi puudu on jäänud.“

TYCO Rapla särgis oli resultatiivseim Martin Dorbek 17 punktiga. Laane, Kaldre ja Fifolt lisasid 11 ning Paasoja 10 silma. Valga parimad olid Ferg Myrick ja Kristjan Evart 15 silmaga.

Juba saabuval esmaspäeval, 20.jaanuaril, jätkab TYCO Rapla mängudega. Kodus võõrustatakse sel hooajal teistkordselt Rakvere Tarva meeskonda, seekord toimub mäng Balti liiga raames. Kohtumine algab kell 19:00!