TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TÄNA TARVAS RAPLAS

Tavapäratult nädalapäeval, esmaspäeval, peab TYCO Rapla oma järjekordse kodumängu. Kell 19:00 algavas mängus võõrustatakse Balti liiga raames Rakvere Tarva meeskonda.
                                                                            Sel hooajal teist korda saabub Tarvas Raplasse, esimesest mängust ei ole kellelgi meist head mälestused, kui näotu mängu algus võttis TYCO-lt igasuguse vastupanu võimaluse.

Samas ei tasu unustada, et üks thriller, kus viimaste minutitega jäädi alla 4 silmaga, on sel hooajal ikkagi peetud. Seda just BBL-i raames. Seega on kodumeeskonnal täna väga hea võimalus kogu Balti liiga vastasseis Tarvaga enda kasuks pöörata!

Nagu ikka assisteerivad Sadolin Spordihoones mänguelamusele ka muud meelelahutus võimalused – sünnipäevalaste õnnitlemine, Pizzakioski poolaja loos, Vici viskevõistlus, mille jackpot on kasvanud juba 300 €-ni. Poolajal esinevad Marikas Tantsukooli noored artistid ning kõiki lapsi rõõmustab ka batuutkindlus!

Tulge kohale ja muutke oma esmaspäev eriliseks!