TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
TARVAS LÄKS KOJU KAOTUSEGA!

Eile, 20. jaanuari, õhtupoolikul pidas TYCO Rapla kodus Balti liiga mängu koduse konkurendi Rakvere Tarva vastu. Tavapäratu mängupäeva tõttu ei olnud pealtvaatajad saali kogunenud liialt palju, kuid need pool tuhat inimest, kes kohale tulid, ei pidanud kindlasti kahetsema!
                                                                        TYCO Rapla alustas mängu hästi, Tarva maa-ala kaitse lõhuti tabavate kaugvisetega ning 8. minutiks olid juhtimas 20:5. Seejärel toimus aga „äratus“ ka Tarva leeris ning vahe vähendati teise veerandaja esimestel minutitel neljale punktile. Siiski jäi domineerivamaks pooleks TYCO Rapla võistkond ja võitis poolaja 44:38.

Nii kolmanda neljandiku algul kui ka otsustava veerandi keskel tegi Tarvas seisu äravaks ning jõudis pea terve kohtumise liidrirolli omanud TYCO-le ohtlikult kandadele. Tabavad kaugvisked  tõid Rapla mõõnadest välja. Lõpuminutitel näitasid Rapla noored kindlamat kätt ning hinnaline võit jäi numbritega 76:70 koju!

TYCO suurim korvikütt oli kuus kaugviset tabanud Sven Kaldre 20 punktiga, Martin Paasoja lisas 19 ning Martin Dorbek ja Rait-Riivo Laane panustasid 13 punkti, viimane andis ka 6 korvisöötu. Tarva poolelt oli üleplatsimees Rait Keerles 23 punkti ja 12 lauapalliga.

Võiduga säilitas TYCO Rapla edasipääsu lootuse BBL-is ning kogus positiivseid laenguid, mille pealt on jälle lihtsam järgmistele heitlustele vastu minna. Järgmine kodumäng juba reedel, 24. jaanuaril, kui võõrustatakse BK Valmiera meeskonda. Mäng algab 19:30!