Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
VÕIDUSEERIA LÕPPES KALEVIS, JUBA HOMME KODUS TTÜ!

30. jaanuaril kohtus äsja kolm järjestikust võitu noppinud TYCO Rapla võõrsil Tallinna Kaleviga. Mängu, mille lõpul oli ohtralt võimalusi mõlemal poolel, võitis kahjuks kodumeeskond ning TYCO võiduseeria katkes.
                                                                        Esimest poolaega alustas edukamalt Kalev, kuid raplakatel ei olnud probleemi vahe vähendamise ning mängu tagasitulekuga. Kuigi ka kohtumise teises pooles olid pidevalt liidrirollis võõrustajad, püsis TYCO kannul ning õhus oli ohtralt pinget. Mõningased eksimused lõpuminutitel andsid võidupunktid siiski Kalevile tulemusega 68:75.

TYCO Rapla parim korvikütt oli Martin Dorbek 17 punktiga. Sven Kaldre lisas 16, Rait-Riivo Laane 10 ja Žiga Fifolt 9 silma. Kalevi edukaim oli Asenso Ampim 17 silmaga.

Juba homme, 1. veebruaril, on TYCO Raplal taaskord võimalus võidulainele saada, kui kodus võetakse vastu TTÜ meeskond. Mäletatavasti läks esimeses Raplas toimunud vastasseisus mäng „nugade“ peale ning Rapla pidi TTÜ paremust tunnistama lisaajal. Nüüd on käes uus võimalus, tule ja aita TYCO Rapla meestel seda ära kasutada! Mängu algus ikka 17:00.

Nagu ikka toimuvad TYCO kodusel kohtumisel erinevad traditsioonilised auhinnamängud. Seekord on fännidele pakkuda ka rahakotisõbralik  ERIPAKKUMINE: kell 14.00 kohtub AmEst Rapla naiskond lätlaste Kolibri esindusega, tule kohale naiste mängu I poolajal ja maksad TYCO Rapla ja TTÜ vahelise lahingu vaatamise eest vaid 3 EUROT