Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO ALISTAS KINDLALT TTÜ

Veebruarikuu algas TYCO Raplale ning poolehoidjatele vägagi rõõmustavalt – meeskond tegi ühe oma parima esituse sel hooajal ning TTÜ lahkus Raplast veenva kaotusega.
                                                                       Kohtumise avaminutitest peale oli kodumeeskond domineerivamaks pooleks. Õues möllava pakase kiuste saadi oma mängumootor kiiresti täistuuridel käima ning esimene veerandaeg lõppes tulemusega 26:11. Teisel neljandikul mängupilt võrdsustus, kuid TYCO ei andnud oma edu käest, poolaeg võideti 37:25.

Pärast 15-minutilist puhkepausi jätkas Rapla oma võimsat esitust. Hea kaitsetöö viis ka ilusate rünnakulahendusteni ning selle tulemusena olid enne otsustavat 10 minutit tablool numbrid 61:38. Viimase neljandikuga suutis TTÜ vahet veidi vähendada, kuid TYCO Rapla võit oli kindel tulemusega 79:64.

Resultatiivsuselt kerkisid teistest veidi esile Sven Kaldre 17 ja Žiga Fifolt 15 punktiga. Fifolt võttis maha ka 10 lauapalli. Rapla oli skooritegemisel väga võrdne, viis meest lisasid veel vähemalt 8 silma ning üks ka 6 punkti. Vaata kogu statistikat mängutulemusele klikkides.

Käesoleval nädalal peab TYCO Rapla kaks mängu. Neljapäeval, 6.veebruaril, toimub edasipääsu suhtes üliolulise tähtsusega mäng Balti liigas, vastaseks Jekabpilsi meeskond. Kohtumine algab Sadolin Spordihoones kell 19:30. 9.veebruaril minnakse võõrsil vastamisi KK Pärnuga.