Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
Jekabpilsilt kindel kaotus, BBL-is veel võimalusi on

6. veebruaril pidas TYCO Rapla kuu viimase kodumängu, vastaseks konkurent Balti liigast – BK Jekabpils.
                                                                        Mängu alguses haaras kiirelt ohjad kogenud Jekabpilsi koosseis. Oma parima esituse tegi TYCO teisel veerandil. Martin Dorbeku realiseeritud 2 + 1 olukorra järel jõuti külalistest 9 punkti kaugusele 26:35. Poolaja lõpuks suurenes kaotusseis siiski 12-punktiliseks.
                                                                            Ka mängu teises vaatuses ei suutnud TYCO Rapla kohtumisse pööret tuua. Ülikindlat viskekätt näidanud Jekabpils teenis seega tabelisse oma viienda võidu tulemusega 76:50.

TYCO Rapla resultatiivseim oli kohtumises Martin Paasoja, kes tõi omadele 10 silma. Sloveeniast  külla saabunud isa silme all panustas Žiga Fifolt 9 punkti ja 6 lauapalli ning blokeeris ka 3 viset.

Kaotusest hoolimata on TYCO Raplal veel omad võimalused Balti liigas edasipääsemiseks. Lisaks TYCO-le on alagurpis 3 võitu teeninud ka Rakvere Tarvas ning Tallinna Kalev. Vaata tabeliseisu siit.

Oma järgmise mängu peab TYCO Rapla juba pühapäeval kell 18:00 Pärnus. Otsustav Balti liiga kohtumine veidi enam kui nädala pärast, 16.veebruaril, Rootsis!