TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
PÄRNU VISKAS END TYCO VASTU VÕIDULE

9.veebruaril kohtus TYCO Rapla meeskond võõrsil KK Pärnuga. Käesoleval hooajal oli omavaheline mängude seis 1:1 ning võis ka seekord oodata tasavägist lahingut.
                                                                        TYCO Rapla fännide, keda oli Pärnu Spordihalli kogunenud meeldivalt palju, kurvastuseks kujunes stsenaarium aga oodatust teistsuguseks. Esimest poolaega domineeris Pärnu, poolaja lõpuks oli TYCO kaotusseisus 30:38.

Kindlasti ei olnud see püüdmatu vahe, kuid teisel poolajal lagunes TYCO Rapla mäng täielikult. Suurimat muret valmistas visketabavus nii kolmepunktikaare tagant, vabavisetel kui ka korvialuses tsoonis. Samuti tekkis vigade probleem mitmetel põhimängijatel.

Kokkuvõtteks pidi TYCO Rapla tunnistama pärnakate ootamatult kindlat paremust tulemusega 47:74.

TYCO Rapla särgis jõudsid kahekohalise punktisummani kaks meest – Sven Kaldre tõi 13 ja Žiga Fifolt 12 silma. Pärnu poolel oli üleplatsimeheks Toomas Raadik 26 punktiga.

Oma järgmised kohtumised peab TYCO Rapla võõrsil: 16.veebruaril Norrköpingus ning 21.veebruari Rakveres. Kodumängud saabuvad ühes märtsikuuga!