Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA PIDAS VIIMASE BBL-i MÄNGU ROOTSIS

16. veebruaril sõitis TYCO Rapla meeskond Rootsi, et pidada viimane alagrupimäng Balti liigas. Võidu korral oleks Raplat oodanud ka veerandfinaalipääs, kuid ei tasu unustada, et vastane oli väga kõvast puust. Norrköping Dolphins meeskond kogus alagrupiturniiril kolm kaotust ja 9 võitu ning sellega hõivati A-grupi tabelis teine positsioon.
                                                                        Mängu Dolphinsi vastu alustas Rapla uniselt ja kiirelt jäädi 7:0 kaotusseisu. Paasoja tabavast kaugviskest saadi aga mängumootor tööle ning esimene veerand lõppes võidukalt 17:15. Teisel neljandikul oli domineerivamaks pooleks juba kodumeeskond, kuid TYCO Rapla ei jäänud lootusetult kaugele – 27:37.

Mängu teises osas pani aga favoriidist kodumeeskond oma paremuse kindlalt maksma. Rapla viimane õlekõrs edasipääsuks Balti liigas luhtus tulemusega 52:84.

TYCO Rapla resultatiivsem oli Martin Paasoja 12 punktiga.

Veerandfinaali pääses igast grupist 5 parimat meeskonda ning parim 6. koha omanik. Mõlemast võimalusest jäi TYCO Raplal vajaka vaid 1 võit. Alagrupist pääses viimasena edasi Rakvere Tarvas nelja võiduga ning parim 6. koha meeskond Liepaja/ Triobet sai samuti kirja neli võitu. Vaata turniiritabelit siit.

Järgmise mängu peab TYCO Rapla taaskord koduses meistriliigas, 21.veebruaril kell 19:00 kohtutakse võõrsil Rakvere Tarvaga. Järgmine kodumäng toimub 1. märtsil!