TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA ALISTAS VÕÕRSIL TARTU ÜLIKOOLI

18.veebruaril pidas AmEst Rapla naiskond esimese vahegrupi kohtumise koduse konkurendi Tartu Ülikooli vastu.
                                                                        Rapla neiud alustasid mängu kindlamalt kui kodunaiskond ning esimene veerandaeg võideti tulemusega 20:8. Teise neljandiku algul suurenes edu veelgi, kuid siis „ärkasid“ ka tartlannad. Poolajaks suutis Rapla säilitada 6-punktilise edu 37:31.
                                                                        Mängu teist poolaeg alustas AmEst Rapla naiskond taaskord paremini ning edu kasvatati maksimaalselt 20 silmani, otsustava 10 minuti alguseks oli see kahanenud 17ni – 43:60.

Tartu ei olnud veel alla andnud ning viimane  veerand kulges tõelises võitluses. Veidi vähem kui kaks minutit enne kohtumise lõppu muutus olukord päris pingeliseks, Tartu oli jõudnud Raplale kandadele 66:69. Viimase pooleteise minutiga tabas AmEst Rapla aga 3 kaugviset ning lisaks ühe kahese. Mänguvõit tulemusega 80:68 oli seega kindlustatud.

AmEst Rapla resultatiivseim oli Kerli Haas 20 punktiga, lisaks võttis ta maha 9 lauapalli. Kaia Kosk lisas 17 silma, 11 lauapalli, 8 korvisöötu ning 5 vaheltlõiget. Janne Mutli lisas 13 punkti ja 4 söötu ning Kristel Viljuse vastavad näitajad olid 10 ja 5.

Märtsikuus alustab AmEst Rapla kodumängude „seeriaga“, esimene mäng peetakse 10.märtsil just Tartu Ülikooli vastu.