89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO PIDI VÕÕRSIL TARVA PAREMUST TUNNISTAMA

21.veebruaril kohtus TYCO Rapla võõrsil Rakvere Tarva meeskonnaga.
                                                                      Mängu alustasid paremini väljakuperemehed, kes võitsid esimese veerandaja 7 punktiga. Teisel neljandikul haaras initsiatiivi aga Rapla meeskond ning mindi ka juhtima. Poolaja lõpuks oli ees siiski Tarvas 32:31.
                                                                      Kolmas veerandaeg pani mängusaatuse praktiliselt paika, kahjuks kaldus „kaalukauss“ kodumeeskonna poole. Kohe veerandi algul tegi Rakvere Tarvas 13:0 vahespurdi. TYCO Rapla ei andnud alla ning võitles lõpuni, kuid kaotusseis püsis siiski 10 punkti piirimail. Rünnakul kindlam olnud Rakvere Tarvas võttis seega võidu numbritega 80:68.

Rapla edukaim oli Žiga Fifolt 15 punkti ja 8 lauapalliga. Rait-Riivo Laane lisas 10 punkti ja 5 korvisöötu. Rakvere Tarva resultatiivseim oli Gregory Jenkins 16 punktiga.

Juba eeloleval kolmapäeval, 26.veebruaril, saab TYCO Rapla taaskord väljakul näha. Väljakule joostakse kell 18.30 TTÜ Spordihoones. Järgmised kodumängud juba 1. ja 8. märtsil!